2005 YILI BAŞARI TABLOSU

Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi

  • Harun Cenik – Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü10.
  • Bora Bayseçkin – Heykel Bölümü
  • Burcu Erkman – Fotoğraf Bölümü
  • Zehra Bülbül – Geleneksel El Sanatları Bölümü
  • Erhan Akkaya – Geleneksel El Sanatları Bölümü

Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi

  • Serdar Şengüler – Seramik Bölümü
  • Gamze Öztürk – Grafik Bölümü
  • Mustafa Çetin – Geleneksel El Sanatları Bölümü
  • Nilay Kesici – Geleneksel El Sanatları Bölümü
  • Sibel Yıldız – Tekstil Bölümü
  • Gamzenur Örmeiş – Resim Bölümü

 

Marmara Atatürk Eğitim Fakültesi

 

  • Gülcan Erkman – Resim İş Öğretmenliği
  • Yıldız Teknik Üniversitesi
  • Kenan Yılmaz – Fotoğraf Video Bölümü
  • Gamze Öztürk – Bileşik Sanatlar

Sakarya Üniversitesi

  • Meral Balcı – Resim Bölümü 4.
  • Serhat Kılıç – Seramik Bölümü
  • Reyhan Çorumluoğlu – Geleneksel El Sanatları Bölümü

Kocaeli Üniversitesi

  • Emel Küçükali – Grafik Bölümü 12.
  • Çanakkale 18 Mart Üniversitesi
  • Nuriye Sütçü – Geleneksel El Sanatları Bölümü 5
  • Konya Selçuk Üniversitesi
  • Zeynep Doğru – Geleneksel El Sanatları Bölümü

Kültür Üniversitesi

  • Nazmiye Karamahmut – İç Mimarlık Bölümü
  • Özlem Akarsu – İç Mimarlık Bölümü
  • Meltem Akın – İç Mimarlık Bölümü
  • Meliha Çetiner – İç Mimarlık Bölümü

Yeditepe Üniversitesi

  • Melisa Tapar – Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü
  • Tolgahan Erbilen – Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü
  • Neşva Taş – Moda Ve Tekstil Tasarımı Bölümü
  • Elif Erdal – Moda Ve Tekstil Tasarımı Bölümü
  • Zeynep Doğru – İç Mimarlık Bölümü
  • Kenan Yılmaz – İç Mimarlık Bölümü
  • Asiye Çiriş – Plastik Sanatlar
  • Selcan Kokoz – Plastik Sanatlar 19.
  • Serdar Şengüler – Plastik Sanatlar
  • Zehra Bülbül – Grafik Bölümü
  • Gamze Öztürk – Grafik Bölümü
  • Bekir Eke – Grafik Bölümü

Kadirhas Üniversitesi

  • Şeyma Yalçın – Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü
  • Batuhan Duman – Grafik Bölümü
  • Elif Güner – İç Mimarlık Bölümü

Bahçeşehir Üniversitesi

  • Sinem Güdüllü – İç Mimarlık Bölümü 2.
  • Ömer Keyer – İç Mimarlık Bölümü

Doğuş Üniversitesi

  • Bengi Ece – Grafik Bölümü
  • Bilgi Üniversitesi
  • Tuğçe Asar – Sanat Yönetimi Bölümü

Beykent Üniversitesi

  • Tuğba Öztürk – Grafik Bölümü
  • Ömer Keyer – Grafik Bölümü
  • Kübra Yerlikaya – İç Mimarlık Bölümü
  • Nevin Yüksel – Resim Bölümü

İstanbul Ticaret Üniversitesi

  • Gökçe Çiçek Bayrak – İç Mimarlık Bölümü
  • Doğu Akdeniz Üniversitesi
  • Mesut Çağlar Çebi – Resim Bölümü
  • Gözde Bodamyalı – İç Mimarlık Bölümü

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir