2008 YILI BAŞARI TABLOSU

Mimarsinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi

  • Burak Deveci – Heykel Bölümü 1.
  • Seda Efendi oğlu – Grafik Bölümü 3.
  • Nuray Mar – Heykel
  • Şevket Şanlıoğ – Grafik
  • Duygu Alkanat – Geleneksel
  • Tuğba Altın – Geleneksel

Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi

  • Şevket Şanlıoğlu Endüstri Ürünleri Tasarımı
  • Seda Efendioğlu – Grafik Bölümü
  • Tuğba Altın – Seramik Bölümü
  • Şükrü Burhanlı – G. Türk El Sanatları (Üçüncüsü)
  • Ebru Gökçek – G.Türk El Sanatları
  • Deniz Şerefoğlu – G.Türk El Sanatları

Yıldız Teknik Üniversitesi

  • Birant Topuksak – Sanat Yönetimi
  • Suzan Sönmez – Fotoğraf Video
  • Gözde Karabulut – Bileşik Sanatlar

Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi

  • Tuğçe Kızılağıl – Grafik Bölümü-Seramik Bölümü
  • Esra Özkan – Seramik Bölümü

Sakarya Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi

  • Zeynep Turan – Seramik Bölümü

Bahçeşehir Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi

  • Muharrem Şeyda – Endüstri Tasarımı 5. (% 100 Burslu)
  • Evrim Avcı – Endüstri Tasarımı ( %50 Burs)
  • Suzan Sönmez – İç Mimarlık ( %50 Burs)
  • Sinem Şekerci – İç Mimarlık ( %50 Burs)
  • Gizem Gölgeci – İç Mimarlık
  • Melis Batan – İç Mimarlık
  • Deniz Şerefoğlu – İç Mimarlık
  • Kaan Akgün – İç Mimarlık
  • Yağmur Atik – İç Mimarlık

Işık Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi

  • Ümmügül Yılmaz – İç Mimarlık %100 Burs
  • Duygu Alkanat – İç Mimarlık %50 Burs
  • Muharrem Şeyda – End. Tasarımı 3. %100 Burs
  • Gözde Karabulut – Grafik Bölümü %50 Burs
  • Fatma Aktürk – Grafik Bölüm %50 Burs
  • Ümmügül Yılmaz – İç Mimarlık %50 Burs
  • Evrim Avcı – İç Mimarlık
  • Onur Hayta – İç Mimarlık
  • Selincan Turna- Moda Tasarımı 8. %50 Burs

İstanbul Ticaret Üniversitesi

  • Tuğba Altun – Tekstil Bölümü ( Birincisi ) %100 Burs
  • Şebnem Toper – İçmimarlık %50 Burs

Kültür Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi

  • Arda Laçin – İç Mimarlık Bölümü ( %50 Burs)
  • Fatih Demirtaş – İç Mimarlık Bölümü
  • Esra Yurtsever – İç Mimarlık Bölümü ( %50 Burs)
  • D.Caner Bayrak – İç Mimarlık Bölümü ( %50 Burs)
  • Lütfi Kuz – İç Mimarlık Bölümü
  • Tuğba Karakütük – İç Mimarlık Bölümü
  • Feride Önemli – İç Mimarlık Bölümü
  • Çağdaş Topçu – İç Mimarlık Bölümü
  • Samet Sancak – İç Mimarlık Bölümü
  • Burcu Pekal – İç Mimarlık Bölümü
  • Ceren Yılmaz – İç Mimarlık Bölümü
  • Tuğçe Nur Koç – İç Mimarlık Bölümü
  • Yağmur Koldamca- İç Mimarlık Bölümü
  • Yalçın Ada – İç Mimarlık Bölümü
  • Ruken Özcanan – İç Mimarlık Bölümü
  • Samet Sancak – Sanat Yönetimi Bölümü
  • Arda Laçin Grafik – Web Tasarımı 5. ( %50 Burs)
  • Tuğba Karakütük Grafik – Web Tasarımı ( %50 Burs)
  • Feride Önemli Grafik – Web Tasarımı ( %50 Burs)
  • Fatih Demirtaş Grafik – Web Tasarımı
  • Selahattin Başer Grafik – Web Tasarımı ( %50 Burs)
  • Ruken Özcanan Grafik – Web Tasarımı ( %50 Burs)
  • Irmak Koldamca Grafik – Web Tasarımı( %50 Burs)
  • Yağmur Koldamca Grafik – Web Tasarımı ( %50 Burs)
  • Samet Sancak Grafik – Web Tasarımı ( %50 Burs)

Kadirhas Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi

  • Ümmügül Yılmaz – İç Mimarlık 4. (% 100 Burslu)
  • Demet Akkoyun – İç Mimarlık %50 Burs
  • Deniz Şerefoğlu – İç Mimarlık %50 Burs
  • Gözde Akbulut – İç Mimarlık %50 Burs
  • Dilara Bozdağ – Grafik Bölümü
  • Fatma Aktürk – Endüstri Ürünleri Tasarımı
  • Muharrem Şeyda – Endüstri Ürünleri Tasarımı %50 Burs
  • Şule Kızıltan – Endüstri Ürünleri Tasarımı %50 Burs
  • Esra Özkan – Endüstri Ürünleri Tasarımı
  • Tuğba Karakütük – İç Mimarlık
  • İzabel Deniz Feri – İç Mimarlık
  • Cansu Akfidan – İç Mimarlık
  • Hakan Hoşgören – İç Mimarlık
  • Özlem Kahyaoğlu – İç Mimarlık
  • Arda Laçin – İç Mimarlık %50 Burs
  • Fatma Aktürk – Grafik Bölümü %50 Burs
  • Gözde Karabulut – Grafik Bölümü %50 Burs
  • Suzan Sönmez – Grafik Bölümü %50 Burs
  • Cansu Kuzu – Grafik Bölümü %50 Burs
  • Ali Burak – Güleryüz Grafik Bölümü %50 Burs
  • Murat Yüksel – Grafik Bölümü %50 Burs
  • Yasemin Kuleli – Grafik Bölümü %50 Burs
  • Ebiha Şahintekin – Grafik Bölümü %50 Burs
  • Kaan Akgün – End. Tas
  • Gizem Cankurtaran – İç Mimarlık %50 Burs
  • Gökçe Biliciler – İç Mimarlık
  • Feride Önemli – İç Mimarlık
  • Gizem Gölgeci – İç Mimarlık

Aydın Üniversitesi

  • Pınar Yılmaz – İç Mimarlık Bölümü %50 Burs
  • Belemir Nur Yetiş – Endüstri Ürünleri Tas.%50 Burs
  • Dilan Bektaş – İç Mimarlık %50 Burs
  • İsak Özdemir – İç Mimarlık %50 Burs
  • Eda Hut – İç Mimarlık %50 Burs
  • Selin Hamzaoğlu – Grafik %50 Burs

Beykent Üniversitesi

  • Sinem Şekerci – Tekstil Tasarımı 1. %100 Burs
  • Merve Yağmur Atik – İletişim Ve Tasarım %50 Burs
  • Şahin Balkaya – İç Mimarlık %50 Burs

Doğuş Üniversitesi

  • Muharrem Şeyda – End. Tasarımı 9. %50 Burs
  • Ceren Başaran – End. Tasarımı %50 Burs
  • Selincan Turna – Görsel İletişim Tas. %50 Burs
  • Gözde Karabulut – Grafik Tasarımı %50 Burs
  • Alev Ertürk – Resim Bölümü 5. %50 Burs
  • Ebru Gökçek – Resim Bölümü
  • Evrim Avcı – İç Mimarlık %50 Burs
  • Selahattin Başer – Grafik Tasarım %50 Burs

Haliç Üniversitesi

  • Belemir Nur Yetiş – Endüstri Ürünleri Tas. 5. %50 Burs
  • Dilan Bektaş – İç Mimarlık %50 Burs

Yeditepe Üniversitesi

  • Duygu Alkanat – Görsel İletişim Tas. Grafik Tasarımı %50 Burs
  • Gözde Karabulut – Grafik Tasarımı %50 Burs
  • Suzan Sönmez – İç Mimarlık – Grafik Tasarımı %50 Burs

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir