2010 YILI BAŞARI TABLOSU

Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakülkesi

  • Deniz Özyurt – Endüstri Ürünleri Tasarımı(5.)
  • Tuba Ünlü – Resim Bölümü
  • Dilara Bozdağ – Resim Bölümü
  • Hazal Türkel – Seramik Bölümü
  • Büşra Güni – Tekstil Bölümü
  • Göksel Çetinkaya – Geleneksel Türk El Sanatları
  • Yasemin Akdeniz – Geleneksel Türk El Sanatları

Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakülkesi

  • Şafak Erdihan – İç Mimarlık, Grafik, End. Tasarımı
  • Büşra Güni – Gel. Türk El Sanatları
  • Mert Bayraktar – Tekstil, Gel. Türk El Sanatları

Marmara Üniversitesi Atatürk Eğitim Fakülkesi

  • Sümeyye Erim – Resim/İş Öğretmenliği

Trakya Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakülkesi

  • Eren Işık – Grafik
  • Zeynep Yıldız – Grafik
  • Köksal Polat – Resim
  • Gaye Şenkal – Grafik

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakülkesi

  • Zeynep Yıldız – Geleneksel Türk El Sanatları

İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakülkesi

  • Elif Doğru – Kültür Varlıklarını Koruma Ve Onarım Bölümü
  • Seher Önemli – Kültür Varlıklarını Koruma Ve Onarım Bölümü

Aydın Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakülkesi

  • Burak Gür – (1.) Grafik %100 Burs
  • Gaye Şenkal – (1.) Moda Ve Tekstil %100 Burs
  • Canan Yılmaz – İç Mimarlık %50 Burs
  • T.Emre Yıldırım – İç Mimarlık
  • Heves Subaşı – İç Mimarlık
  • Selim Uzun – İç Mimarlık %50 Burs
  • Esin Daldaban – İç Mimarlık %50 Burs
  • Nurullah Saçaklıoğlu – İç Mimarlık
  • Can Uygun – İç Mimarlık
  • Selahattin Kamiloğlu – Görsel İletişim
  • Vildan Balkiraz – Grafik
  • Gülsev Kubalas – Grafik
  • Büşra Üzgün – Grafik
  • Özge Doğankaya – Moda Ve Tekstil
  • Gizem Funda Ertop – Moda Ve Tekstil
  • Seda Develi – Sahne Ve Gösteri Sanatları Yönetimi %50 Burs

Bahçeşehir Üniversitesi

  • Ali Can Gül – Fotoğraf Ve Video Bölümü

Beykent Üniversitesi

  • Selim Uzun – İç Mimarlık %50 Burs
  • Heves Subaşı – Grafik %50 Burs
  • Heves Subaşı – İç Mimarlık
  • Nurullah Saçaklıoğlu – İç Mimarlık

Bilgi Üniversitesi İletişim Fakülkesi

  • Büşra Üzgün – Fotoğraf Ve Video Bölümü

Doğuş Üniversitesi Sanat Ve Tasarım Fakülkesi

  • Şafak Erdihan – Grafik Birincisi %100 Burs
  • Göksel Çetinkaya – Endüstri Tasarımı 6.
  • Canan Yılmaz – Endüstri Tasarımı
  • Kübra Hancıoğlu – İç Mimarlık 7.
  • Büşra Güni – İç Mimarlık
  • Büşra Güni – Resim
  • Tuba Ünlü – İç Mimarlık

Haliç Üniversitesi

  • Gülsev Kubalas – (2.) Grafik Bölümü %80 Burs
  • Zeynep Akpınar – Grafik Bölümü %50 Burs
  • Büşra Üzgün – Grafik Bölümü %50 Burs
  • Sevay Bozkurt – İç Mimarlık Bölümü, Grafik Bölümü
  • M.Özgür Mollaoğlu – İç Mimarlık Bölümü
  • Ahmet Yazıcı – İç Mimarlık Bölümü
  • Beyza Dilem Toptal – Endüstri Ürünleri Bölümü
  • Sevay Bozkurt – Tekstil Ve Moda Tas. Bölümü

Işık Üniversitesi

  • Şafak Erdihan – Grafik %50 Burs
  • Elif Doğru – End. Ürünleri Tasarımı
  • Büşra Güni – İç Mimarlık
  • Selim Uzun – İç Mimarlık %50 Burs
  • T.Emre Yıldırım – İç Mimarlık %50 Burs
  • Nurhal Can Uygun – İç Mimarlık
  • Naz Top – İç Mimarlık %50 Burs
  • Özge Doğankaya – Moda Ve Tekstil
  • A.Elçin Arpaçay – Moda Ve Tekstil
  • Ali Can Gül – Grafik
  • Esra Özkan – İç Mimarlık
  • İzabel Deniz Feri – İç Mimarlık %50 Burs
  • Neslihan Ünleyen – İç Mimarlık
  • Aylin Ergin – İç Mimarlık %50 Burs
  • Burak Gür – İç Mimarlık

Kadir Has Üniversitesi

  • Hazal Türkel – İç Mimarlık
  • Nurullah Saçaklıoğlu – İç Mimarlık
  • Beyza Dilem Toptal – Endüstri Tasarımı
  • Selahattin Kamiloğlu – Endüstri Tasarımı

İstanbul Kültür Üniversitesi

  • Selim Uzun – (1.) %75 Burs İç Mimarlık
  • Burak Gür – (4.) %50 Burs İç Mimarlık
  • Merve Biçer – (5.) %50 Burs İç Mimarlık
  • Şafak Erdihan – %50 Burs İç Mimarlık
  • Aylin Ergin – %50 Burs İç Mimarlık
  • Nural Aksoylu – %50 Burs İç Mimarlık
  • Hazal Türkel – %50 Burs İç Mimarlık
  • Barış Tatar – %25 Burs İç Mimarlık
  • Nurhal Can Uygun – İç Mimarlık
  • Elçin Arpaçay – İç Mimarlık
  • T.Emre Yıldırım – İç Mimarlık
  • Nurhal Can Uygun – İç Mimarlık
  • Sercan Amincioğlu – İç Mimarlık
  • Burcu İpek – İç Mimarlık
  • M. Metehan Su içmez – İç Mimarlık
  • Heves Subaşı – İç Mimarlık
  • Onur Yumaklı – İç Mimarlık
  • Mert Erbağan – İç Mimarlık
  • Ersin Kuzpınar – İç Mimarlık
  • Zeynep Akpınar – Web-Grafik
  • Burak Gür – Web-Grafik
  • Şafak Erdihan – Web-Grafik
  • Hazal Türkel – Web-Grafik
  • Merve Biçer – Web-Grafik
  • Sercan Amincioğlu – Web-Grafik
  • Burcu İpek – Web-Grafik
  • Onur Yumaklı – Web-Grafik
  • T.Emre Yıldırım – Web-Grafik
  • Barış Tatar – Web-Grafik
  • A.Elçin Arpaçay – Canlandırma Sineması
  • Mert Erbağan – Sinema
  • Erdi Kalender – Sinema
  • Erdi Kalender – Grafik Ve Web Tasarım
  • Onur Yumaklı – Grafik Ve Web Tasarım
  • Buğse Mısra Bekensir – Oyunculuk

Okan Üniversitesi

  • Neslihan Ünleyen – %25 Burs İçmimarlık

Yeditepe Üniversitesi

  • İzabel Deniz Feri – %100 Burs Plastik Sanatlar
    Esra Özkan – %100 Burs Plastik Sanatlar
    Hazal Türkel – %50 Burs Moda Ve Tekstil Tasarımı
    Beyza Dilem Toptal – Endüstri Ürünleri Tasarımı
    Aylin Ergin – İç Mimarlık
    Orhan Tatoğlu – Grafik
    Gülsev Kubalas – Grafik
    Ali Can Gül – Grafik
    Zeynep Yıldız – Grafik
    Tuba Ünlü – Sanat Ve Tasarım
    Seda Develi – Sanat Ve Tasarım

Yeni Yüzyıl Üniversitesi

  • Başak Vanlıoğlu – (1.) Görsel Sanatlar %100 Burs
    Özge Doğankaya – (2.) Görsel Sanatlar %100 Burs
    Esra Özkan – (1.) Görsel İletişim %100 Burs
    Neslihan Ünleyen – Görsel İletişim %50 Burs
    İzabel Deniz Feri – Görsel İletişim %50 Burs
    Sercan Amincioğlu – Görsel İletişim %50 Burs
    Nurgül Akgül – Tasarım Bölümü %50 Burs
    Göksel Çetinkaya – Tasarım Bölümü %50 Burs
    Sercan Amincioğlu – Tasarım Bölümü %25 Burs
    Zeynep Akpınar – Görsel İletişim Tasarım%25 Burs
    Sercan Amincioğlu – Görsel İletişim Tasarım%25 Burs
    İzabel Deniz Feri – Görsel Sanatlar(Grafik) %50 Burs
    Esra Özkan – Görsel Sanatlar(Grafik) %50 Burs
    Neslihan Ünleyen – Görsel Sanatlar(Grafik) %25 Burs
    Onur Yumaklı – Görsel Sanatlar(Grafik) %25 Burs
    Zeynep Akpınar – Görsel Sanatlar
    Onur Yumaklı – Görsel Sanatlar
    Buğse Mısra Bekensir – Görsel Sanatlar
    Gaye Şenkal – Görsel Sanatlar
    Selim Uzun – Tasarım Bölümü
    Talha Emre Yıldırım – Tasarım Bölümü
    Burak Gür – Tasarım Bölümü

Arel Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi

  • Ayşe Babat – İç Mimarlık
    Canan Yılmaz – İç Mimarlık

Gürpınar 80. Yıl Güzel Sanatlar Lisesi

  • Hamdi Yıldız

Burç Koleji Güzel Sanatlar Lisesi

  • Hamdi Yıldız – 3. %100 Burslu
    Merve Çeritlioğlu

Ataşehir Özel Adıgüzel Güzel Sanatlar Lisesi

  • Hamdi Yıldız – 6. %50 Burslu

Mimarsinan Güzel Sanatlar Lisesi

  • Arda Kokoz – %50 Burslu

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir