2012 YILI BAŞARI TABLOSU

Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakülkesi

  • Tina Paknohut – Endüstri Ürünleri Tasarımı
  • Zeynep Yıldız – Grafik Bölümü
  • Aysu Naz Yıldız – Geleneksel Türk El Sanatları
  • Sena Sancaklı – Geleneksel Türk El Sanatları
  • Öykü Yılmaz – Geleneksel Türk El Sanatları
  • Aysu Naz Yıldız – Seramik

Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakülkesi

  • Nursena Apaydın – Grafik Tasarım
  • Marmara Üniversitesi Eğitim Fakülkesi
  • Uğur Babur – Resim/İş Öğretmenliği
  • Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi
  • Halil İbrahim Kara – Seramik Bölümü

Yıldız Teknik Üniversitesi

  • Zeynep Deniz – Fotoğraf Video
  • Betül Kurt – Sanat Yönetimi
  • Uğur Babur – Bileşik Sanatlar

İstanbul Üniversitesi

  • Eda Kübra Görür – Taşınabilir Kültür Var. Koruma Ve Onarım Bölümü

Trakya Üniversitesi Eğitim Fakültesi

  • Nursena Apaydın – Resim/İş Öğretmenliği

Trakya Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi

  • Gülnur Ekmekçi – Grafik Bölümü

Konya Selçuk Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi

  • Sena Sancaklı – Geleneksel Türk El Sanatları
  • Çağla Ezgü – Geleneksel Türk El Sanatları

Doğuş Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi

  • Volkan Gökalp – 1.End. Tasarımı %100 Burs
  • Zeynep Deniz – 1.Görsel Sanatlar %100 Burs
  • Betül Kurt – 1.Görsel Sanatlar %100 Burs
  • Aysu Naz Yıldız – İç Mimarlık %50 Burs
  • Kübra Hancıoğlu- İç Mimarlık %50 Burs

Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi

  • Nurhan Foskaoğlu Endüstri Tasarımı %75 Burs
  • Müge Şık Grafik Tasarımı %75 Burs
  • Anıl Haydar Ulusan Grafik Tasarımı

Bilgi Üniversitesi

  • Ege Serter – İletişim Tasarımı

Arel Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi

  • Ece İştenyılmaz – Moda Ve Tekstil Tasarımı %50 Burs
  • Tanem Özsakallı – Grafik Tasarımı %50 Burs
  • Merve Zenginel – Grafik Tasarımı %50 Burs

Aydın Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi

  • Ece İştenyılmaz – Görsel İletişim %75 Burs
  • Neşe Özcan – Görsel İletişim %50 Burs
  • Busenur Girit – Görsel İletişim %50 Burs
  • Büşra Ayzit – Görsel İletişim %50 Burs
  • Ceren Altıntaş – Görsel İletişim %50 Burs
  • Merve Zenginel – Grafik Tasarımı %50 Burs
  • Eda Kübra Görür – Grafik Tasarımı %50 Burs
  • Bircan Tekin – Grafik Tasarımı %50 Burs
  • İsa Özkucaman – Grafik Tasarımı %50 Burs
  • Engin Bilge – Grafik Tasarımı %50 Burs
  • Simay Manav – Moda Ve Tekstil %50 Burs
  • Ece İştenyılmaz – Moda Ve Tekstil %50 Burs
  • Sena Sancaklı – İç Mimarlık
  • Volkan Gökalp – İç Mimarlık
  • Ebru Karsu – İç Mimarlık
  • Aysu Naz Yıldız – İç Mimarlık
  • Çağla Ezgü – İç Mimarlık
  • Kübra Buğdaypınarı – İç Mimarlık
  • Şefkat Biber – İç Mimarlık
  • Ömer Karakaş – İç Mimarlık
  • Kübra Hancıoğlu – İç Mimarlık
  • Ecem Arslan – İç Mimarlık
  • Tanem Özsakallı – İç Mimarlık
  • Selin Yerli – İç Mimarlık
  • A.Siyami Seyhan – İç Mimarlık
  • Merve Ataoğuz – İç Mimarlık
  • Taha Bayır – İç Mimarlık
  • Hatice Gencer – İç Mimarlık
  • Özge Kuru – Moda Tasarımı
  • Seda Korun – Moda Tasarımı
  • Zülal Çam – Görsel Sanatlar
  • Emre Can – Grafik Tasarımı
  • Bircan Tekin – Grafik Tasarımı
  • Ceyda Altunsaç – Grafik Tasarımı
  • Uğur Babur – Grafik Tasarımı
  • Serra Kızıltaş – Grafik Tasarımı
  • H.Ömer Balmumu – Grafik Tasarımı
  • Neşe Özcan – Grafik Tasarımı
  • Gizem Bideci – Grafik Tasarımı
  • Sinem Kaymaz – Grafik Tasarımı
  • Sümeyye Nur Şenel – Grafik Tasarımı
  • Burak Yılmaz – Grafik Tasarımı
  • Özlem Ağırbaş – Grafik Tasarımı
  • Selenay Ergen – Grafik Tasarımı
  • Büşra Nur İslamoğlu – Grafik Tasarımı
  • Eda Bakırcı – Grafik Tasarımı
  • Gökhan Dursun – Grafik Tasarımı
  • Merve Karakuş – Grafik Tasarımı
  • Merve Ataoğuz – Grafik Tasarımı
  • Özge Karakoç – Grafik Tasarımı
  • Müge Gökalp – Grafik Tasarımı
  • Ebru Işık – Grafik Tasarımı
  • Taha Bayır – Grafik Tasarımı
  • Eren Sezavar – Grafik Tasarımı

Gelişim Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi

  • Arzu Şahin – İç Mimarlık Bölümü %50 Burs
  • Berk – İç Mimarlık Bölümü %50 Burs
  • Kübra Buğdaypınarı – İç Mimarlık Bölümü %50 Burs
  • Haliç Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi
  • Uğur Babur – Grafik Bölümü 1.%100 Burs
  • Zeynep Deniz – Grafik Bölümü3. %100 Burs, İç Mimarlık Bölümü
  • Şefkat Biber – Grafik Bölümü %50 Burs, Tekstil Ve Moda Tasarımı
  • Aysu Naz Yıldız – Grafik Bölümü %50 Burs, Tekstil Ve Moda Tasarımı
  • Büşra Nur İslamoğlu – Grafik Bölümü %50 Burs, İç Mimarlık
  • Özlem Kara – Grafik Bölümü %50 Burs, İç Mimarlık
  • Selin M. Erat – Grafik Bölümü %50 Burs
  • Bircan Tekin – Grafik Bölümü %50 Burs
  • Öykü Yılmaz – Grafik Bölümü %50 Burs
  • Ezgi Ortaç – Grafik Bölümü %50 Burs
  • Merve Ataoğuz – Grafik Bölümü %50 Burs
  • Uğur Babur – Endüstri Ürünleri Tasarımı %50 Burs, İç Mimarlık
  • Caner Büyük – Endüstri Ürünleri Tasarımı %50 Burs, İç Mimarlık
  • Kübra Hancıoğlu – Endüstri Ürünleri Tasarımı, İç Mimarlık
  • Bircan Tekin – Endüstri Ürünleri Tasarımı, İç Mimarlık
  • Özlem Kara – Endüstri Ürünleri Tasarımı %50 Burs
  • Gülnur Ekmekçi – İç Mimarlık %50 Burs
  • Sena Sancaklı – İç Mimarlık
  • Ece Uraylı – İç Mimarlık
  • Şefkat Biber – İç Mimarlık
  • Betül Kurt – İç Mimarlık
  • Öykü Yılmaz – Tekstil ve Moda Tasarımı %50 Burs

Kültür Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi

  • Volkan Gökalp – Web Grafik Bölümü 1. %100 Burs
  • Serra Kızıltaş – Web Grafik Bölümü %50 Burs
  • Emre Kahraman – Web Grafik Bölümü (3). %50 Burs
  • Bircan Tekin – Web Grafik Bölümü (10.) %50 Burs
  • Aysu Naz Yıldız – Web Grafik Bölümü (15.) %50 Burs
  • Ceyda Altunsaç – Web Grafik Bölümü (15.) %50 Burs
  • Özlem Kara – Web Grafik Bölümü %50 Burs
  • Tanem Özsakallı – Web Grafik Bölümü %50 Burs
  • Zeynep Deniz – Web Grafik Bölümü %25 Burs
  • Özge Kuru – Web Grafik Bölümü %25 Burs
  • Uğur Babur – Web Grafik Bölümü %25 Burs
  • Çağla Ezgü – Web Grafik Bölümü %25 Burs
  • Selin M.Erat – Web Grafik Bölümü %25 Burs
  • Sena Sancaklı – Web Grafik Bölümü %25 Burs
  • Burak Yıldız – Plastik Sanatlar Bölümü (2.) %75 Burs
  • Merve Ataoğuz – Plastik Sanatlar Bölümü (4.) %50 Burs
  • Zülal Çamlı – Canlandırma %50 Burs
  • Ezgi Ortaç – Web Grafik Bölümü %50 Burs
  • Gülnur Ekmelçi – Web Grafik Bölümü %50 Burs
  • Tanem Özsakallı – Web Grafik Bölümü %50 Burs
  • Taha Bayır – Web Grafik Bölümü %50 Burs
  • Eren Sezavar – Web Grafik Bölümü %50 Burs
  • Büşra İslamoğlu – Web Grafik Bölümü %50 Burs
  • Ebru Işık – Web Grafik Bölümü %50 Burs
  • Merve Zenginel – Web Grafik Bölümü %50 Burs
  • Ecem Arslan – Web Grafik Bölümü %50 Burs
  • Kübra Buğdaypınarı – Web Grafik Bölümü %50 Burs
  • Anıl Haydar Ulusan – Web Grafik Bölümü %50 Burs
  • Zeynepdeniz – İç Mimarlık Bölümü 2. %50 Burs
  • Özlem Kara – İç Mimarlık Bölümü 8. %50 Burs
  • Caner Büyük – İç Mimarlık Bölümü 9. %50 Burs
  • Aysu Naz Yıldız – İç Mimarlık Bölümü 14.%50 Burs
  • Uğur Babur – İç Mimarlık Bölümü 7.%50 Burs
  • Sena Sancaklı – İç Mimarlık Bölümü 18.
  • Volkan Gökalp – İç Mimarlık Bölümü 22.
  • Gülnur Ekmekçi – İç Mimarlık Bölümü 23.
  • Tanem Özsakallı – İç Mimarlık Bölümü
  • Betül Kurt – İç Mimarlık Bölümü
  • Büşra İslamoğlu – İç Mimarlık Bölümü
  • Hatice Gencer – İç Mimarlık Bölümü
  • Vasfiye Uludağ – İç Mimarlık Bölümü
  • Kübra Hancıoğlu – İç Mimarlık Bölümü
  • Senanur Dündar – İç Mimarlık Bölümü
  • Meltem Kırkkese – İç Mimarlık Bölümü
  • Bircan Tekin – İç Mimarlık Bölümü
  • Kübra Buğdaypınarı – İç Mimarlık Bölümü
  • Ecem Arslan – İç Mimarlık Bölümü
  • Selin Yerli – İç Mimarlık Bölümü
  • Ömer Karakaş – İç Mimarlık Bölümü
  • Özge Kuru – İç Mimarlık Bölümü
  • Büşra Ayzit – İç Mimarlık Bölümü
  • Busenur Girit – İç Mimarlık Bölümü

Okan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi

  • Aysu Naz Yıldız – Görsel Sanatlar %50 Burs
  • Özlem Ağırbaş – Görsel Sanatlar %50 Burs
  • Zeynep Deniz – Görsel Sanatlar %50 Burs
  • Zeynep Deniz – İç Mimarlık %25 Burs
  • Caner Büyük – İç Mimarlık %25 Burs
  • Burak Yılmaz – İç Mimarlık
  • A.Siyami Seyhan – İç Mimarlık
  • Anıl Ulusan – Görsel Sanatlar

Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi

  • Serra Kızıltaş – Grafik Bölümü %50 Burs
  • Zeynep Deniz – Moda Ve Tekstil Tasarımı %50 Burs
  • Aysu Naz Yıldız – Sanat Yönetimi
  • Arzu Şahin – Gastronomi Ve Mutfak Sanatları
  • Hatice Esma Baysungur – Gastronomi Ve Mutfak Sanatları
  • Bircan Tekin – Grafik Bölümü %50 Burs
  • Abdullah Selim Buldu – Endüstri Ürünleri Tasarımı %50 Burs
  • Batuhan Dülger – Endüstri Ürünleri Tasarımı %50 Burs
  • Öykü Yılmaz – İç Mimarlık %50 Burs
  • Sena Nur Dündar – İç Mimarlık
  • Caner Büyük – İç Mimarlık

Yeni Yüzyıl Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi

  • Aysu Naz Yıldız – İç Mimarlık- Grafik %50 Burs
  • Nursena Apaydın – İç Mimarlık- Grafik %50 Burs
  • Bircan Tekin – İç Mimarlık- Grafik %50 Burs
  • Özlem Kara – İç Mimarlık- Grafik %50 Burs
  • Sena Sancaklı – İç Mimarlık %50 Burs
  • Çağla Ezgü – İç Mimarlık %50 Burs
  • Zeynep Deniz – İç Mimarlık %50 Burs
  • Eda Kübra Görür – İç Mimarlık %50 Burs
  • Siyami Seyhan – İç Mimarlık %50 Burs
  • Senanur Dündar – İç Mimarlık %50 Burs
  • Meltem Kırkkese – Grafik %50 Burs
  • Emre Can – Grafik %50 Burs
  • Selin Melek Erat – Grafik %50 Burs
  • Özlem Ağırbaş – Grafik %50 Burs
  • Burak Yıldız – Grafik %50 Burs
  • Ece Uraylı – Grafik %50 Burs
  • Anıl H. Ulusan – Grafik %50 Burs

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir