2013 YILI BAŞARI TABLOSU

Marmara Üniversitesi Güzelsanatlar Fakültesi

  • Zeynep Damla Deniz – Tekstil Moda Tasarımı
  • Merve Sancak – İç Mimarlık Bölümü
  • Sedef Akıncı – Heykel
  • Sena Sancak – Endüstri Ürünleri Tasrımı
  • Aslıhan Karakurt – Seramik, Geleneksel El Sanatları
  • Mereve Melek Metin – Geleneksel El Sanatları
  • Aysu Naz Yıldız – Heykel Bölümü

Yıldız Teknik Üniversitesi Sanat Ve Tasarım Fakültesi

  • Betül Kurt – Fotoğraf Ve Video Bölümü (5.)
  • Engin Bilge – Fotoğraf Ve Video Bölümü (6.)
  • Zeynep Deniz – Fotoğraf Ve Video Bölümü (7.)
  • Sümeyye Nur Şenel – Fotoğraf Ve Video Bölümü (12.)
  • Anıl Haydar Ulusan – Fotoğraf Ve Video Bölümü (13.)
  • Betül Engin – Fotoğraf Ve Video Bölümü
  • Serhat Baton – Fotoğraf Ve Video Bölümü

İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi

  • Seda Kartal – Kültür Varlıkları Koruma Restorasyon
  • Merve Melek Metin – Kültür Varlıkları Koruma Restorasyon
  • Betül Engin – Kültür Varlıkları Koruma Restorasyon
  • Sümeyye Nr Şenel – Kültür Varlıkları Koruma Restorasyon
  • Sedef Akıncı – Kültür Varlıkları Koruma Restorasyon
  • Ece Alkaç – Kültür Varlıkları Koruma Restorasyon
  • Betül Kurt – Kültür Varlıkları Koruma Restorasyon
  • Gizem Ekinci – Kültür Varlıkları Koruma Restorasyon
  • Serhat Selçuk Baton – Kültür Varlıkları Koruma Restorasyon

Marmara Üniversitesi Atatürk Eğitim Fakültesi

  • Zeynep Deniz – Resim İş Öğretmenliği Bölümü
  • Engin Bilge – Resim İş Öğretmenliği Bölümü

Çanakkale Üniversitesi Güzelsanatlar Fakültesi

  • Zeynep Kurttekin – Tekstil Bölümü(3.)
  • Aslıhan Karakurt – Tekstil Bölümü(7.)
  • Şefkat Biber – Resim Bölümü
  • Zeynep Semiz – Resim Bölümü

Trakya Eğitim Fakültesi Üniversitesi

  • Sina Can Kami – Resim İş Öğretmenliği Bölümü (8.)
  • Melisa Arslan – Resim İş Öğretmenliği Bölümü (11.)
  • Ebru Tülü Köse – Resim İş Öğretmenliği Bölümü

Trakya Güzelsanatlar Fakültesi Üniversitesi

  • Kaan Furkan Ak – Grafik Bölümü(8.)

Kocaeli Üniversitesi Güzelsanatlar Fakültesi

  • Zeynep Deniz – Grafik Bölümü, Resim Bölümü
  • Engin Bilge – Grafik Bölümü, Resim Bölümü, Seramik Bölümü
  • Aslıhan Karakurt – Grafik Bölümü, Resim Bölümü
  • Çağla Ezgü – Seramik Bölümü ,Heykel Bölümü, Resim Bölümü
  • Sedef Akıncı – Seramik Bölümü ,Heykel Bölümü, Resim Bölümü
  • Sümeyye Nur Şener – Seramik Bölümü , Heykel Bölümü
  • Aysu Naz Yıldız – Heykel Bölümü

Eskişehir Anadolu Üniversitesi Güzelsanatlar Fakültesi

  • Zeynep Deniz – Grafik Bölümü

Süleyman Demirel Üniversitesi Güzelsanatlar Fakültesi

  • Sümeyra Altunkılıç – Grafik Bölümü

Ankara Hacettepe Üniversitesi Güzelsanatlar Fakültesi

  • Şefkat Biber – Seramik Bölümü
  • Buğra Namlı – Seramik Bölümü

Isparta Üniversitesi Güzelsanatlar Fakültesi

  • Betül Engin – Searmik Bölümü
  • Tuğçe Yıkılmaz – Searmik Bölümü

Konya Karatay Üniversitesi Güzelsanatlar Fakültesi

  • Sümeyra Altunkılıç – Resim Bölümü(3.) %100 Burs

Gür Pınar 80.Yıl Güzel Sanatlar Anadolu Lisesi

  • Ömer Faruk Erçetin – Güzel Sanatlar Lisesi (4.)
  • Ceren Doğan – Güzel Sanatlar Lisesi (4.)

Kültür Üniversitesi Güzelsanatlar Fakültesi

  • Sevda Gizem Ekinci – İç Mimarlık %100 Burs
  • Onur Koca İç Mimarlık %100 Burs
  • Zeynep Deniz – İletişim Tasarımı %50 Burs
  • Sedef Akıncı – Plastik Sanatlar %50 Burs
  • Onur Koca – Plastik Sanatlar %50 Burs
  • Nadin Veske – Web – Grafik %50 Burs
  • Serhat Botanselçuk – İletişim Tasarımı %50 Burs
  • İrem Kurt – İletişim Tasarımı %50 Burs
  • Sevda Gizem Ekinci – Plastik Sanatlar %50 Burs
  • Sedefakıncı – İletişim Tasarımı %50 Burs
  • Betül Engin – İletişim Tasarımı %50 Burs
  • Melisa Arslan – İletişim Tasarımı %50 Burs
  • Elçin Tanergin – Web – Grafik % 50 Burs
  • Eyüp Verbiç – İletişim Tasarımı % 50 Burs
  • Ece Uraylı – İletişim Tasarımı % 50 Burs
  • Ömer Faruk Şafak – İletişim Tasarımı % 50 Burs
  • Uğur Aktaş – İletişim Tasarımı % 50 Burs
  • Aslıhan Karakurt – İletişim Tasarımı % 50 Burs
  • Zeynep Aytekin – İletişim Tasarımı % 50 Burs
  • Fatih Tığlı – İletişim Tasarımı % 50 Burs
  • Ayşe Arıtürk – İletişim Tasarımı % 50 Burs
  • Ebru Zişan Cantürk – İletişim Tasarımı % 50 Burs
  • Tuğçe Yıkılmaz – İletişim Tasarımı % 50 Burs
  • Onur Koca – İletişim Tasarımı % 50 Burs
  • Zeynep Altoz – İletişim Tasarımı % 50 Burs
  • Büşra Karaca – İletişim Tasarımı% 50 Burs
  • Ayşenur Şentürk – İletişim Tasarımı % 50 Burs
  • Hümeyra Kalkan – İletişim Tasarımı
  • Sedef Akıncı – İç Mimarlık % 50 Burs
  • Aslıhan Karakurt – İç Mimarlık
  • Zeynep Deniz – İç Mimarlık
  • Serhat Botan Selçuk – İç Mimarlık
  • Betül Engin – İç Mimarlık
  • Dilan Katar – İç Mimarlık
  • Zeynep Aytekin – İç Mimarlık
  • Rümeysa Esil Balaban – İç Mimarlık
  • Sertap Mamay – İç Mimarlık
  • Cansu Uçar – İç Mimarlık
  • Melisa Arslan – İç Mimarlık
  • Onur Koca – İç Mimarlık
  • Esra Başak – İç Mimarlık
  • Ayşe Arıtürk – İç Mimarlık
  • Cansu Kazan – İç Mimarlık
  • Dilan Çelik – İç Mimarlık
  • Nadin Veske – İç Mimarlık
  • Yuşa Özel – İç Mimarlık

Haliç Üniversitesi Güzelsanatlar Fakültesi

  • Ebru Karsu – Grafik Tasarımı %100 Burs
  • Hatice Dilşat Köse – Tekstil Moda Tasarımı %100 Burslu
  • Ece Narin – İçmimarlık %50 Burs
  • Ece Uraylı – Grafik Tasarımı %50 Burs
  • Zeynep Kurttekin – Tekstil Ve Moda Tasarımı %50 Burs
  • Serhat Botan Selçuk – Endüstri Ürünleri Tasarımı %50 Burs
  • Serhat Botan Selçuk – İçmimarlık
  • Esra Başak – İç Mimarlık,Grafik Tasarımı %50 Burs
  • Zeynep Şengül – İç Mimarlık
  • Ece Uraylı – İç Mimarlık,Grafik Tasarımı %50 Burs
  • Caner Büyük – İç Mimarlık,Grafik Tasarımı %50 Burs
  • Yuşa Özel – İç Mimarlık,Grafik Tasarımı %50 Burs
  • Ebru Karsu – İç Mimarlık,Grafik Tasarımı %50 Burs

Doğuş Üniversitesi Güzelsanatlar Fakültesi

  • Caner Büyük – Grafik Tasarımı 1.(%50 Burs)-Endüstri Tasarımı (%50 Burs)
  • Ömer Farukşafak – Endüstri Tasarımı (%50 Burs)
  • Anıl Haydar Ulusan – Grafik Tasarımı (%50 Burs)

Bilgi Üniversitesi

  • Zeynep Deniz – Moda Tasarımı %50 Burs
  • Esra Başak – Moda Tasarımı %50 Burs
  • Zeynep Kılınç – İç Mimarlık, Grafik %50 Burs
  • Enes Sürü – İç Mimarlık, Grafik %50 Burs
  • Ece Alkaç – Görsel İletişim %50 Burs

Beykent Üniversitesi

  • Sümeyye Gültekin – Grafik %50 Burs
  • Senem Doğan – İletişim Tasarım%50 Burs
  • Zeynep Kılınç – İç Mimarlık-Grafik %50 Burs
  • Senem Cirit – Tekstil Bölümü %50 Bursk
  • Enes Sürü – İç Mimarlık-Grafik %50 Burs

Yeditepe Üniversitesi Güzelsanatlar Fakültesi

  • Ömer Farukşafak – Endüstri Tasarımı (%50 Burs)
  • Anıl Haydar Ulusan – Grafik Tasarımı (%50 Burs)
  • Cansu Kazan İç Mimaelık Tasarımı

Işık Üniversitesi

  • Sedef Akıncı – İç Mimarlık %50
  • Onur Koca – Görsel Sanatlar,İç Mimarlık % 50 Burs
  • Caner Büyük – İç Mimarlık %50
  • Nadin Veske – Görsel Sanatlar %50
  • Elçin Tanergin – Görsel Sanatlar %50
  • Zeynep Şengül – Görsel Sanatlar %50

Aydın Üniversitesi

  • M.Utku Tuncel – Grafik Tasarımı %75 Burs
  • Zeynep Kurttekin – Moda Tasarımı %75 Burs
  • Dilan Katar – İç Mimarlık%50 Burs
  • Melek Merve Metin – Endüstri Ürünleri Tasarım I %50 Burs
  • Ömer Faruk Şafak – Endüstri Ürünleri Tasarım I %50 Burs
  • Aslıhan Karakurt – Çizgi Film Ve Animasyon %50 Burs
  • Aslıhan Karakurt – Moda Tasarımı %50 Burs
  • Çağla Ezgü – Moda Tasarımı %50 Burs
  • Ebru Can – Moda Tasarımı %50 Burs
  • Senem Doğan – Moda Tasarımı %50 Burs
  • Serhun Yılmazgüç – Moda Tasarımı %50 Burs
  • Engin Bilge – Grafik Tasarımı %50 Burs
  • Ece Alkaç – Grafik Tasarımı %50 Burs
  • Melisa Arslan – Grafik Tasarımı %50 Burs
  • Berkay Temel – Grafik Tasarımı %50 Burs
  • Seda Kartal – Grafik Tasarımı %50 Burs
  • Büşra Karaca – Grafik Tasarımı %50 Burs
  • Elif Ağırdaş – Grafik Tasarımı %50 Burs
  • Müge İrallar – Grafik Tasarımı %50 Burs
  • Sümeyra Altunkılıç – “Grafik Tasarımı %50
  • Şefkat Biber – Grafik Tasarımı %50
  • Sümeyye Nur Şenel – Grafik Tasarımı %50
  • İrem Kurt – Grafik Tasarımı %50
  • Ebru Karsu – Grafik Tasarımı %50
  • Sümeyye Gültekin – Grafik Tasarımı %50
  • Kübra Ayaz – Grafik Tasarımı %50
  • Kaan Furkan Ak – Grafik Tasarımı %50
  • Burçak Canbaz – Grafik Tasarımı %50
  • Nisa Meryem Çelikkol – Grafik Tasarımı %50
  • Eyüp Verbiç – Grafik Tasarımı %50
  • Gökhan Dursun – Grafik Tasarımı %50 Burs
  • Fatih Tığlı – Grafik Tasarımı %50 Burs
  • Ayşenur Şentürk – Grafik Tasarımı %50 Burs
  • Bekem Suyolu – Grafik Tasarımı %50 Burs
  • Cansu Uçar – İç Mimarlık
  • H.Dilşat Köse – İç Mimarlık
  • Hümeyra Kalkan – İç Mimarlık
  • Sefa Solak – İç Mimarlık
  • Ayşe Arıtürk – İç Mimarlık
  • Sertap Mamay – İç Mimarlık
  • Ece Nur Bingöl – İç Mimarlık
  • Canberk Yıldırım – İç Mimarlık
  • Hatice Aras – İç Mimarlık
  • Fırat Eser – İç Mimarlık
  • Dilan Çelik – İç Mimarlık
  • Zeynep Şengül – İç Mimarlık
  • İrem Açan – İç Mimarlık
  • Senem Cirit – Moda Tasarımızeynep %50 Burs
  • Zeynep Şengül – Endüstri Ürünleri Tasarımı %50 Burs
  • İrem Kurt – Endüstri Ürünleri Tasarımı %50 Burs
  • Onur Koca – Çizgi Film Ve Animasyon %50 Burs

Yeni Yüzyıl Üniversitesi

  • Ayşe Arıtürk – İç Mimarlık % 50 Burs
  • Dilan Katar – İç Mimarlık % 50 Burs
  • İrem Kurt – İç Mimarlık % 50 Burs
  • Hümeyra Kalkan – Grafik Bölümü % 50 Burs
  • Onur Koca – Grafik % 50 Burs
  • Bekem Suyolu – Grafik % 50 Burs
  • Uğur Aktaş – Grafik % 50 Burs
  • Nadin Veske – Grafik Bölümü % 50 Burs
  • Elçin Tanergin – Grafik Bölümü % 50 Burs
  • Dilan Çelik – Grafik Bölümü % 50 Burs

Kemerburgaz Üniversitesi Güzelsanatlar Fakültesi

  • İsa Öz Kucuman – Grafik Bölümü %75 Burslu
  • Aslıhan Karakurt – Grafik Bölümü %75 Burslu

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir